Cybook Muse HD 300 DPI
Cybook Muse HD logo

Projektując Cybook Muse Frontlight, Bookeen chciał zrobić kompaktowy czytnik w technologii „edge to edge” („od krawędzi do krawędzi”) z podśwetleniem najnowszej generacji!

Kup teraz
cd-action poleca

Cybook Muse HD

Przełomowy design na każdą kieszeń

Design obudowy czytnika

Od teraz jakość obrazu nabiera zupełnie nowej, ekstremalnie doskonałej formy! Przedstawiamy CybookMuseHD, którego użytkowanie jest od pierwszej chwili ekscytującym doświadczeniem. Wszystko to dzięki maksymalnej rozdzielczości 300 dpi i najnowszej technologii e-ink Carta.

Rozdzielczość na miarę najlepszych

frontlight

Ekran e-ink 1448x1072 px, stworzony w technologii edge-to-edge, to miód dla twoich oczu. Został opracowany tak, by każdy piksel dbał o doskonałą jakoś wyświetlanego tekstu. Od teraz twój wzrok pokocha długie godziny spędzone wspólnie z CybookMuse HD. Niepowtarzalnie płaski ekran i smukły wygląd czytnika, wraz z inteligentnym podświetleniem FrontLight, to pewność maksymalnej przyjemności i najwyższej z dostępnych na rynku ostrości obrazu.

Luksus w nowoczesnym wydaniu

Interface cybook

Elegancja to twoje drugie imię? Zatem CybookMuse HD nie odbiega od Twoich standardów. Doskonałe podświetlenie, jedyne 8mm grubości i waga rzędu 180g, obudowa w kolorze głębokiej czerni, to gwarancja luksusu właśnie w twoim wydaniu. Masz do wyboru obsługę dotykową lub poprzez przyciski stworzone maksymalnie ergonomicznie, dla jeszcze lepszego komfortu użytkowania.

Unowocześnione użytkowanie

Czcionka

Interface użytkownika jest szybki, niezawodny i dostępny w języku polskim. Oprogramowanie to niesamowicie prosta obsługa i intuicyjna nawigacja. Muse HD obsługuje wiele formatów plików, od ePub do PDF, zatem możesz ze spokojem wgrywać do niego dokładnie to, co aktualnie chcesz bez jakichkolwiek obaw. Należy także dodać, że producent ulepszył działanie zakładek i całej kolekcji książek. Zaś tworzenie notatek, wyszukiwanie w tekście i dopasowanie czcionki jeszcze nigdy nie były tak proste. Warte wspomnienia jest też, iż czytnik obsługuje czcionkę Caecilia, która jest stworzona właśnie do technologii e-ink, aby każda styczność z twoim czytnikiem trwale zapisała ci się w pamięci.

PDF mu nie straszny

Obsługa plików PDF

Dzięki trybowi Reflow, czytanie PDFów nigdy nie było tak proste. Już teraz możesz zobaczyć jak czytelne i łatwe w obsłudze są te formaty poprzez automatyczne dopasowanie treści do ekranu urządzenia. Tekst i grafiki przetwarzane są w inteligentny sposób, rozbijane i składane tak, by Twój odbiór był jak najbardziej komfortowy. Nie musisz się już martwić o swoje oczy. CybookMuseHD zadba, by każdy format pliku był wygodny i przyjemny w odczycie.

Bateria do zadań specjalnych

Bateria

Szukasz czytnika z bardzo wydajną baterią? Akumulator o pojemności 1900 mAh zapewni ci miesiąc regularnego czytania bez potrzeby kolejnego ładowania. Długie podróże i czas oczekiwania od dziś umili ci twój nowy Cybook.

Niesamowita pamięć

Znak jakości cd-action

Od teraz nie musisz martwić się czy wszystkie twoje eBooki zmieszczą się w twoim czytniku. Nowy CybookMuse HD oferuje 8 GB pamięci wbudowanej i aż 32 GB na karcie pamięci microSDHC, co pozwoli ci przechowywać aż 40 000 tytułów jednocześnie.

Technologia idealna dla twoich potrzeb

Jeśli szukasz genialnego połączenia najnowszej technologii, najwyższego standardu rozdzielczości, ultra nowoczesnych i szybkich podzespołów, a do tego ergonomicznej obudowy, to CybookMuse HD jest wyborem dla ciebie.

Specyfikacja techniczna

Ekran 6" E Ink® Carta
16 odcieni szarości
Ekran dotykowy Wielodotyk 10 punktów
Waga 180gr (łącznie z baterią)
Wymiary 155 x 116 x 8 mm
Rozdzielczość 1072x1448@300dpi
Podświetlenie ekranu Podświetlenie ledowe
20 poziomów
Przyjazne dla wzroku
Pamięć wewnętrzna 4GB
Gniazdo kart MicroSDHC
Wi-Fi Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Obsługiwane formaty plików EPUB, PDF, HTML, TXT, FB2, DJVU
Pliki graficzne JPEG, PNG, GIF, BMP, ICO, TIF, PSD
Dodatki Kabel USB
Gniazdo rozszerzające Micro-USB V2.0
Bateria Akumulator Li-Pol (1900mAh)
Czas pracy na jednym ładowaniu do miesiąca (przy wyłaczonym Wi-Fi)
Procesor Cortex A8 1GHz
System operacyjny Linux
Przyciski Przyciski zmiany stron + przysick menu i podświetlenia
Oprogramowanie
  • Tryb PDF reflow, notaki,wyszukiwarka, zakładki,podkreślenia, biblioteka,20 rozmiarów czcionki, ustawienia wygaszacza ekranu, menadżer kolekcji
Przeglądarka WWW WebKit
Dodatkowe oprogramowanie BooReader
Adobe® Reader Mobile
Język interfacu Czeski, Duński, Niemiecki, Holenderski, Grecki, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuski, Chorwacki, Węgierski, Włoski, Norweski, Polski, Portugalski, Rumuński, Rosyjski, Szwecki, Turecki, Słowacki, Słoweński, Litewski, Chiński uproszczony & Chiński tradycyjny, Bułgarski.
Aktualizacja oprogramowania OTA (przez internet), karta SD , przez USB
Aktywacja OTA (przez internet), przez USB
Oferowana zawartość ponad 700 ebooków
Gwarancja 24 miesiące

Aktualności

Recenzje czytników Muse w magazynie Chip

W marcowym numerze miesięcznika Chip ukazały się dwie recenzje czytników Cybook Muse HD i Cybook Muse Light. Obie bardzo optymistyczne! Zapraszamy do zapoznania się.

Test czytnika Cybook Muse Light

Stworzyliśmy test naszego czytnika Cybook Muse HD.

"Co można o nim powiedzieć w pierwszej chwili? Lekki, kompaktowy, z technologią podświetlenia FrontLight, oferujący niebanalny design. Dla wymagających użytkowników to czytnik do zadań specjalnych."

Link do pełnego testu znajdziecie tutaj Zapraszamy do lektury!

Wielka promocja Cybooka Odyssey

Cybook Odyssey Frontlight 2 + etui + 700 ebooków za 419zł

Zestaw czytnik ebooków + etui ograniczony liczbowo. Zapraszamy!

Kup tutaj

Cybook Odyssey

Cybook Muse HD na testach w CD-Action

Muse HD doczekał się testu w gazecie CD-Action. Pełna specyfikacja, zachwalanie niemal wszystkich jego cech i subiektywna ocena redaktora, to najlepsze co nasz czytnik mogło spotkać.

Cybook Muse HD w teście CD-Action